Zarezerwuj pokój

Wybierz datę przyjazdu:
Noce:   Pokoje:
 
Dorośli: Dzieci:

Konferencje i bankiety

Położony w samym sercu centrum miasta, na ulicy Piotrkowskiej hotel Holiday Inn Łódź jest idealnym miejscem na organizację spotkań, prezentacji, warsztatów, konferencji prasowych oraz wszelkiego rodzaju imprez.

8 przestronnych, komfortowych i wyposażonych w najnowsze rozwiązania audiowizualne sal konferencyjnych daje możliwość zorganizowania każdej konferencji. Największa sala – “Festiwalowa” w układzie teatralnym może pomieścić jednocześnie 160 osób.

Każda sala wyposażona jest w szybki bezprzewodowy i przewodowy Internet oraz najnowsze rozwiązania dla systemów dźwięku.

Konferencje i bankiety Konferencje i bankiety Sweet buffet Konferencje i bankiety Konferencje i bankiety Konferencje i bankiety Konferencje i bankiety Konferencje i bankiety Konferencje i bankiety Konferencje i bankiety Konferencje i bankiety Konferencje i bankiety

Elastyczne opcje menu dostosowane do potrzeb konferencyjnych zawierają obiady bufetowe lub serwowane, kanapki, zdrowe dania i potrawy wegetariańskie. Wzbogać swoje spotkanie lub konferencję o tematyczne przerwy kawowe i przekąski.

Nasi specjaliści od organizacji szkoleń i przyjęć dołożą wszelkich starań, aby przygotować Państwa pobyt w naszym hotelu.

Zaplanuj spotkanie, konferencje lub bankiet w Holiday Inn Łódź

Zadzwoń: +48 42 208 20 06

Email: sales@hilodz.com